Haren, Huid, Nagels, Tanden
Resultaat 1–16 van de 1227 resultaten wordt getoond
-
1011 Haarnorm met Biotine 60 capsules – AOV
€28,95 -
2-in-1 Reiniger en Toner 100 ml – Weleda
€12,49 -
3 in 1 Wash Scrub Maske 125 milliliter – Lavera
€7,49 -
3 Minuten Masker Aloe Vera 50 milliliter – DR vd Hoog
€7,49 -
7 kruiden Conditioner, 500 milliliter, Jacob Hooy
€8,99 -
7 Kruiden Handcreme, 150 milliliter, Jacob Hooy
€6,99 -
7 kruidenbad, 500 milliliter, Jacob Hooy
€8,99 -
Aambeien Gel 45 gram – Hemoclin
€15,99 -
Aanbrenghulp Lotion Dalton 1 stuks – Vitility
€9,95 -
About Face Beauty 1 stuk – Recovery
€23,95 -
Ace Q10 Anti Age Dag en Nachtcreme 50 milliliter – Earth Line
€29,95 -
Acne Gel 100 ml – Gladskin
€59,95 -
Acne Gel 15 ml – Gladskin
€19,95 -
Acne Gel 30 ml – Gladskin
€24,50 -
Acne Gel 50 ml – Gladskin
€39,50 -
Acno Dag & Nacht Creme 75 milliliter – Sea Line
€15,95
Haar heeft een aantal verschillende functies. Het verschaft isolatie tegen koude temperaturen en, bij sommige soorten, tegen warmte. Het lichaamshaar van mensen heeft geen duidelijke functie, omdat een mens te weinig haren heeft om zichzelf ermee warm te houden of af te koelen. Het hoodhaar van mensen heeft voornamelijk een esthetische functie. Haar is opgebouwd uit het eiwit keratine. Uit een Duits onderzoek van 1969 is gebleken dat het haar van vrouwen aanzienlijk sterker is dan het haar van mannen. 1 cm2 vrouwenhaar zou een trekkracht hebben van circa 1600 kilo, terwijl dit bij mannenhaar ‘slechts’ 720 kilo zou zijn.
Huid vormt de buitenste bekleding van het lichaam van mens en dier. Bij de mens wordt de huid beschreven als het grootste orgaan, omdat de gehele huid meer weegt dan elk van de andere interne organen. Bovendien bevat de huid, net als interne organen, verschillend gespecialiseerde cellen die samen een functie vervullen. Het is bovendien het enige orgaan dat zonder verdere ingrepen of hulpmiddelen van buitenaf bekeken kan worden. Waarnemen van de huid levert soms belangrijke informatie op over het al of niet goed functioneren van het lichaam als geheel.
Nagels De functie van de nagels is dat de nagels de zenuwuiteinden in de toppen van de vingers beschermen waardoor er geen eeltvorming plaatsvindt op de vingertoppen. Door de aanwezigheid van de nagels behoudt een dier dus het gevoel in de vingertoppen. Veel vrouwen laten nagels lang groeien om er aantrekkelijker of vrouwelijker uit te zien.
Tanden Als tanden niet tijdig gereinigd worden, gaan ze er geel uitzien. Het niet bijhouden van tanden komt de frisheid van de adem niet ten goede, men spreekt dan van halitose. Ook kan tandbederf (cariës) ontstaan met als gevolg kiespijn. Door regelmatig en correct te poetsen kan men gaatjes en andere problemen zoals tandsteen voorkomen. Ook meer dan 6 zoetmomenten op een dag verhoogt de kans op gaatjes.